Vodiči

Práca vodiča v taxislužbe rozhodne nie je, ako sa hovorí "lízaním medu". Niekedy je to o sedení a trpezlivosti, inokedy sa biznis točí tak, že vám zákazníci doslova trhajú kľučky. Ľudia, ktorí sú hybnou silou FUNTAXI v taxikárčili dostatočne dlho na to, aby pochopili o čom táto práca je a čo si od človeka žiada. Dostatočne dlho na to, aby spoznali mentalitu a potreby vodiča a očakávania a potreby zákazníka a dostatočne dlho na to, aby sme medzi týmito dvoma svetmi vedeli nájsť prieniky.

Keďže FUNTAXI je živý organizmus, narastajúci objem jázd sa priebežne snažíme vyvažovať počtom vozidiel tak, aby sme v každú dennú i nočnú hodinu dokázali operatívne naplniť potreby našich zákazníkov. Uvedomujeme si, že vnútorná spokojnosť vodiča sa prejavuje i v servise, ktorý poskytne vodič zákazníkovi. Snažíme sa teda vytvárať pre našich vodičov taxi v Bratislave príjemné podmienky na prácu mimo iné aj starostlivým výberom spolupracovníkov.

Pokiaľ Vám slovo osobná hygiena nie je cudzie, máte čisté auto vo veľmi dobrom technickom stave, ste slušný, komunikatívny a keď zrovna nemáte svoj deň netlačíte "svoje bolesti" do uší zákazníkovi a ak navyše máte v hlave mapu, dajte nám o sebe vedieť. Možno ste to práve Vy, kto celkom dobre zapadne do čoraz väčšej partie našich pohodových vodičov. Mám záujem pracovať pre FUNTAXI (tlačidlo s linkou na formulár kariéra)

Ak tieto riadky čítate ako náš zákazník, pravdepodobne ste mali s niektorým našim vodičom mimoriadne dobrú alebo menej príjemnú skúsenosť. Dajte nám o tom vedieť. Radi si Vás vypočujeme a prehodíme s vodičom slovíčko chvály. Chcem sa podeliť o skúsenosť s vodičom FUNTAXI (tlačidlo s linkou na formulár v sekcii moje Funtaxi)