Kariéra

FUN TAXI ako kvalitné a neustále rastúce taxi v Bratislave má dvere otvorené pre nových spolupracovníkov.

Kritéria pre jednotlivých uchádzačov, kontakty, charakter prace a naše očakávania od spolupracovníkov:

  • Dispečeri – Pre dispečera je jednou z kľúčových vlastností perfektná komunikácia a nemenej dôležitým faktorom perfektná lokálna znalosť Bratislavy. Ak spĺňate tieto dva predpoklady, ste schopný pracovať na smeny, ľahko sa vyrovnávate so stresom a perfektne zvládate viac úloh v rovnakom čase ste to práve vy, kto by mohol perfektne zapadnúť do zohranej partie dispečerov. Ak k tomu hovoríte nejakým cudzím jazykom a máte ochotu ďalej na sebe pracovať neváhajte nás kontaktovať emailom alebo na t.č. 02/22 22 77 77.
  • Vodiči - Ak sa v hlave pohrávate s myšlienkou pracovať pod značkou FUN TAXI, veríme že tento nápad sa nezrodil ako východisko z núdze, ale práve naopak. Poznáte svoje schopnosti, Bratislavu máte v malíčku a nemáte problém hoci vystúpiť s úsmevom a príjemným tónom v hlase, aby ste otvorili zákazníkovi dvere a usadili ho do auta. Áno ste to vy, kto perfektne zapadá do koncepcie, ktorú začalo raziť FUN TAXI. Že nemáte vlastné auto? I na to máme liek. Prezrite si sekciu pre vodičov, alebo nás jednoducho kontaktujte emailom alebo na t.č. 02/22 22 77 77.
  • Obchodníci – Rastieme my, rastú s nami naši vodiči a pokojne s nami môžete rásť aj vy na pozícii obchodníka. Naša skupina združená pod hlavičkou Limousine Service je nepochybne najväčšou spoločnosťou čo do objemu realizovaných osobných prepráv "od dverí k dverám". Na zmluvnej báze obsluhujeme firmy, hotely i privátnu klientelu. Pokiaľ máte "špicaté lakte" , šikovný jazyk a obchodnícky nos, dajte nám o sebe vedieť emailom alebo na t.č. 02/22 22 77 77. Radi s Vami prediskutujeme možnosti spolupráce v prepravnej branži.

Formuláre na stiahnutie

Záujemca o prácu - DISPEČER18.45 KB
Záujemca o prácu - VODIČ18.06 KB
Stiahnite si prosím príslušný formulár, vyplňte ho a spolu so životopisom nám ho prosím pošlite emailom.